امروز چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰
باربری سرو و اتوبار سرو متخصص در خدمات باربری و اتوبار منزل و شرکت ها با بهترین قیمت و خودرو های بزرگ

باربری و اتوبار سرو

شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> درباره ما >
درباره ما
اتوبار و باربری سرو در سال 1382 فعالیت خود را به صورت رسمی در سعادت آباد تهران آغاز کردند و به مرور و تکمیل کادر و افزایش تجهیزات ،  محدوده فعالیت خود را به تمامی مناطق تهران ( شهرک غرب ، گیشا ، ستارخان ، جنت آباد ، پونک ، جردن ، میرداماد ، کردستان ، ونک ، باربری جنت آباد شمالی و ... ) گسترش داد.
باربری سرور در حال حاضر خدمات مختلفی را به همشهریان گرامی ارائه می دهد .
باربری و اسباب کشی : کادر اجرایی و پرسنل متخصص و حرفه ای اتوبار سرور به صورت شبانه روزی و در تمامی هفت روز هفته ، آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشند . استفاده از کارگران حرفه ای و با تجربه و امین از مهمترین ویژگی های ما می باشد . لازم به ذکر است ، بر خلاف بسیاری از همکاران ، این باربری دارای شماره ثبت قانونی 498 از اتحادیه می باشد و تحت نظارت دقیق می باشد . ما سعی کردیم با خدمات رسانی خوب ، قیمت منصفانه ، خودرو های مناسب باربری سایز بزرگ و ... مشتریان گرامی خود را سالیان سال حفظ نماییم .
بسته بندی : در زمان اسباب کشی یکی از مهمترین مراحل کار که اغلب نادیده گرفته می شود ، بخش بسته بندی می باشد .  بسته بندی مناسب و حرفه ای می تواند تا مقدار قابل توجهی از استرس و نگرانی شما کاهش دهد . تیم حرفه ای ما می تواند با بسته بندی حرفه ای ، اسباب کشی را برای شما آسان کند . در صورتیکه خود شما نیز قصد انجام بسته بندی را داشته باشید ، ما می توانیم با در اختیار گذاشتن کارتن های مناسب و کش ، نوار و سایر ملزومات ، شما را در بسته بندی یاری کنیم . نرخ و قیمت بسته بندی با توجه به فاکتور های مختلف ، متفاوت می باشد و به صورت کلی نرخ و قیمت بسته بندی به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد .
مطالب برگزیده
آدرس دفتر مرکزی : تهران ، جنت آباد شمالی ، سیمون بلوار ، بین سنا و شاهد ، پلاک 101 ، طبقه اول ، باربری سرو
تلفن ها : 22148020    22373407     88591530     88591538     44444007
موبایل : 09192226358
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به باربری و اتوبار سرو می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح