امروز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
باربری سرو و اتوبار سرو ،خدمات باربری و اتوبار در غرب تهران ، سعادت آباد و شهرک غرب

باربری و اتوبار سرو

برنامه ریزی و آماده سازی 6 هفته ای برای اسباب کشی
با رعایت و برنامه ریزی شش هفته ای می توانید به ساده ترین روش و کمترین اضطراب به خانه جدیدتان منتقل شوید .
6 هفته قبل : در این هفته اقدام به مرتب سازی کنید ، به اتاق ها بروید ، کشوها را باز کنید ، تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را به خانه جدیدتان می برید و جه وسایلی را می خواهید دور بیندازید .
5 هفته قبل : در  این هفته می توان با تحقیق و پرس و جو از اطرافیان ، باربری و اتوبار مطمئن را نیز انتخاب کرد . اگر در فصل مدارس اقدام به جابجایی می کنید ، با مدارس کودکانتان تماس بگیرید و مدرسه را از انتقال دانش آموزانتان مطلع کید و با مدرسه جدید برای ثبت نام و مراحل انتقال تماس بگیرید .
4 هفته قبل : اگر احساس می کنید که در نخستین روز های جابجایی ، منزل جدید شما آماده سکونت نیست ، اقدام به هماهنگی و رزرو هنل کنید .
3 هفته قبل : در این هفته می توانید مواد بسته بندی ، جعبه های استاندارد در اندازه های مختلف ، حباب بسته بندی ، کاغذ ، چسب بسته بندی ، جعبه های مخصوص و ... خریداری نمایید .
2 هفته قبل : در صورتی که با جابجایی به محل جدید ، نیاز به تغییر دکتر و پزشک خود دارید ، می بایست با مراجعه به پزشک ، مدارک پزشکی خود و اعضای خانواده را دریافت و  به پزشک جدید تحویل نمایید . 
همچنین با شرکت های بیمه ای خود می توانید تماس بگیرید و در مورد تغییرات احتمالی بیمه های خود در ارتباط با جابجایی سئوال نمایید .
1 هفته قبل : در این هفته می توانید بسته بندی را آغاز نمایید . سعی کنید وسایلی که به طور مرتب استفاده می شود را با وسایل غیر ضروری جدا کنید مانند مسواک ، کنترل تلویزیون و ... 
حتما از برچسب زدن و علامت روی جعبه های غفلت نکنید . در این هفته اقدام به اندازه گیری وسایل خاص کنید تا از امکان ورود به محل جدیدتان مطمئن شوید . مانند مبل بزرگ و ...
در صورت امکان از هارد کامپیوتر هایتان بکاپ تهیه نمایید تا در صورت بروز خطر و اتفاق احتمالی ، اطلاعاتی از بین نرود .
با مخابرات و شرکت های اینترنتی جهت انتقال اینترنت و تلفن به محل جدید هماهنگی های لازم را انجام دهید .
فریزر را پاک کنید و آن را آماده جابجایی کنید .
 
مطالب برگزیده
آدرس دفتر مرکزی : تهران ، جنت آباد شمالی ، سیمون بلوار ، بین سنا و شاهد ، پلاک 101 ، طبقه اول ، باربری سرو
تلفن ها : 22148020    22373407     88591530     88591538     44444007
موبایل : 09192226358
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به باربری و اتوبار سرو می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح