امروز دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
باربری سرو و اتوبار سرو ،خدمات باربری و اتوبار در غرب تهران ، سعادت آباد و شهرک غرب

باربری و اتوبار سرو

نکاتی که در اسباب کشی باید رعایت کنیم

اسباب کشی امری است که تقریبا در طول زندگی حداقل یک بار برای یک فرد اتفاق می افتد . در جریان اسباب کشی رعایت چند نکته می تواند باعث آسودگی شما و به حداقل رساندن خسارات احتمالی شود .

1- همواره قبل از شروع اسباب کشی ، جواهرات و وسایل کم حجم گران قیمت و ارزشمند را از سایر وسایل جدا کنید و خودتان شخصا آن ها را به مقصد انتقال دهید . جعبه ها و کارتون ها جای مناسبی برای این نوع وسایل نیست .

2- همواره بعد از بسته بندی وسایل ، حتما عنوان و یا موضوع وسایل داخل جعبه و کارتون را با ماژیک به صورت خوانا یادداشت کنید . این امر در زمان پایان اسباب کشی و شروع چیدمان در منزل جدید کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد .

3- در روز و زمان اسباب کشی  ، برای راحتی و سلامت کودکان سعی کنید کودکان را ساعتی نزد بستگان ، مادر و یا پدرتان بگذارید .

4 - در صورتی که کارتون و جعبه ای ، حاوی وسایل شکستنی می باشد ، قطعا کلمه  شکستنی را بر روی جعبه یادداشت کنید تا کارگران با دقت بیشتری آن جعبه را جابجا نمایند .

5-  قبل از بسته بندی وسایل ، اقدام به بررسی کلی وسایل منزل کنید و در صورتی که وسیله ای غیر لازم و اضافی مشاهده کردید که نیازی به جابجایی به مقصد جدید ندارد آن را از سایر وسایل جدا کنید . قطعا اکثر ما در خانه مان وسایلی داریم که بدون هیچ استفاده و ارزشی ، فقط این خانه به آن خانه انتقال می دهیم .

مطالب برگزیده
آدرس دفتر مرکزی : تهران ، جنت آباد شمالی ، سیمون بلوار ، بین سنا و شاهد ، پلاک 101 ، طبقه اول ، باربری سرو
تلفن ها : 22148020    22373407     88591530     88591538     44444007
موبایل : 09192226358
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به باربری و اتوبار سرو می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح