پاک کردن لکه روغن از روی لباس کار

پاک کردن لکه روی لباس | سروبار | یاربری سرو

باربری جردن تهران و یا باربری در هر شهر و محله‌ای می‌تواند با حوادث کوچک ناخواسته‌ای نیز همراه باشد. مثلا ممکن است یک لیوان را بشکنید و یا ممکن است لباستان به جایی گیر کرده و پاره شود. همچنین ممکن است که روغن به روی لباستان بریزد. به همین دلیل است که باربری سرو پیشنهاد ‌می‌کند برای اسباب کشی از لباس کار استفاده کنید. اما با یک لکه روغن نیز نباید لباس کار را دور بیاندازید، از سوی دیگر هم لباس کثیف اذیت کننده است و نمی‌شود از آن دوباره استفاده کرد. در این مطلب باربری جردن به شما کمک خواهد کرد تا این لکه‌ها را برطرف کنید.

روش ساده‌ای برای پاک کردن لکه روغن از روی لباس کار

شما می‌توانید با پودر بچه به جنگ لکه‌های روغن روی لباس خود بروید. برای اینکار به پودر بچه، کمی مایع ظرفشویی و دستمال توالت به همراه یک مسواک کهنه نیاز خواهید داشت. ابتدا دستمال توالت را به آرامی بر روی لکه روغن قرار بدهید تا حداکثر روغن ممکن را به خود جذب کرده و میزان کمتری از این آلاینده بر روی لباس شما باقی بماند. به یاد داشته باشید، که نباید دستمال را روی روغن‌ها بکشید و یا فشار بدهید، این کار می‌تواند برعکس نتیجه داده و روغن بیشتری به جسم لباس شما وارد شود. به یاد داشته باشید که دستمال توالت قدرت جذب بالایی دارد و روغن را به خوبی جذب خواهد کرد.

پس از این مرحله، پودر بچه را بر روی لکه آنقدر بریزید که لکه را پوشانده و شما نتوانید آن را ببینید. کمی صبر کنید و سپس پودر بچه را از روی لباس با یک قاشق و یا با کمک گرفتن از دستمال توالت بردارید. یادتان باشد که این پودر در حال حاضر آلوده و چرب شده است و نباید بر روی جای دیگری از لباس شما بریزد. پس از آن مایع ظرفشویی را بر روی لکه بریزید و مایع را با انگشت خود بر روی لکه کاملا بمالید. سپس مقدار کمی آب بر روی آن بریزید و دوباره پارچه را بمالید تا مایع کف کند. سپس با مسواک بر روی لکه کف کرده بکشید و این کار را به صورت دایره‌وار انجام بدهید و کار شما تمام شده است.

نکته آخر پاک کردن لکه از روی لباس

در مرحله بعد همه چیز را از روی لباس پاک کنید و حالا وقت شستن پارچه است. لباس را با مایع و یا پودر لباسشویی بشویید. به یاد داشته باشید که بهتر است این لباس را به تنهایی بشویید و با لباس‌های دیگر این کار را انجام ندهید. باربری جردن در این مطلب و یادداشت‌های آموزشی مشابه به شما کمک خواهد کرد که زندگی راحت‌تری داشته باشید.

 

شعبه های باربری سرو که خدمات باربری را انجام می دهند

خدمات انبارداری باربری سرو به صورت گسترده و تقریبا تمام سطح شهر تهران را پوشش می دهد.این اتوبار بزرگ شامل چندین شعبه در سطح شهر تهران است که در زیر به انها اشاره می کنیم:

باربری پونک

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری تجریش

باربری سعادت آباد

باربری گیشا

باربری آزادی

باربری ستارخان

 باربری جردن

باربری مرزداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *