نکات ایمنی در باربری چیتگر

باربری چیتگر سروبار

خدمات باربری یکی از مهم‌ترین خدمات شهری و بین شهری است که شما به عنوان شهروند دیر یا زود به آن نیاز پیدا خواهید کرد. اگر ساکن منطقه چیتگر تهران هستید، برای دریافت خدمات باربری چیتگر تهران، می‌توانید با باربری سرو بار تماس بگیرید. یکی از مهم‌ترین معیارهای مشتریان و افرادی که به دنبال شرکت‌های باربری هستند، رعایت نکات ایمنی و نیز حفظ امنیت و سلامت بارها و محصولات است. اگر شما هم امنیت و سالم بودن بار و محصولاتی که قصد جابه‌جایی آن را دارید، برای شما مهم است، با ما همراه باشید.

رعایت کامل نکات ایمنی در باربری چیتگر

رعایت نکات ایمنی مهم‌ترین اصل در خدمات باربری است. همه دوست دارند باری که به باربری می‌سپارند، کاملا سالم و بدون هرگونه آسیب، شکستگی و یا زدگی تحویل بگیرند. به‌خصوص در هنگام اثاث‌کشی رعایت این نکات اهمین دو چندانی نیز پیدا می‌کند. در ادامه با نکاتی که در هنگام ارائه خدمات باربری چیتگر، توسط شرکت باربری ما رعایت می‌شود، آشنا می‌شویم.

۱٫     استفاده از کارگران مجرب

یکی از مهم‌ترین عواملی که به ایمنی در هنگام خدمات باربری کمک می‌کند، استفاده از کارگران مجرب، دوره‌ دیده و حرفه‌ای در این امر است. کارگران ما به صورت حرفه‌ای همه ترفندها و روش‌های اسباب‌کشی و حمل بار به روش امن را رعایت می‌کنند و حمل بار سالم را برای خدمات باربری چیتگر برای مشتریان تضمین خواهند کرد.

باربری چیتگر | باربری جردن | باربری تجریش | سرو بار

۲٫     بسته‌بندی استاندارد

یکی دیگر از مهم‌ترین نکات برای حفظ ایمنی بار، بسته‌بندی استاندارد است. نکاتی وجود دارد که به خصوص در مواقع اسباب‌کشی، کمک می‌کند تا بار به صورت سالم و امن جابه‌جا شود. به‌عنوان مثال بهتر است همه وسایل یک شکل، همراه با هم بسته‌بندی شوند. به‌عنوان مثال کتاب‌ها باید در یک کارتن قرار گیرند و وسایل شکستنی و دکوری، باید همراه با هم و در یک کارتن بسته‌بندی شوند.

بهتر است برای بسته‌بندی وسایل حساس و شکننده، از پلاستیک‌های حبابی استفاده شود. به علاوه می‌توان وسایلی مانند تخت و کمد را تا حد امکان به قطعات کوچک‌تر جدا کرد و به‌صورت امن و با زحمت کمتری جابه‌جا نمود.

باربری چیتگر | باربری سعادت آباد | باربری جنت آباد | سرو بار

۳٫     حساسیت در هنگام جابه‌جایی وسایل بزرگ و سنگین

بیشترین خسارت‌ها در هنگام جابه‌جایی بار و اثاثیه، در هنگام حمل غیر استاندارد وسایل بزرگ و سنگین رخ می‌دهد. اگر نیاز به خدمات باربری چیتگر دارید، می‌توانید از خدمات شرکت ما استفاده کنید. استفاده از کارگران ماهر و به تعداد لازم، کمک می‌کند تا وسایل حساس و بزرگ شما در هنگام جابه‌جایی با روش‌های به روز و استاندارد جابه‌جا شوند و در حین حمل و نقل آسیب نبینند.

 

شعبه های باربری سروبار که خدمات باربری را انجام می دهند

خدمات انبارداری باربری سروبار به صورت گسترده و تقریبا تمام سطح شهر تهران را پوشش می دهد.این اتوبار بزرگ شامل چندین شعبه در سطح شهر تهران است که در زیر به انها اشاره می کنیم:

باربری پونک

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری تجریش

باربری سعادت آباد

باربری گیشا

باربری آزادی

باربری ستارخان

 باربری جردن

باربری مرزداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *