نکاتی برای حمل اثاثیه منزل در تهران باربری چیتگر

باربری چیتگر | سرو بار

بعضی از افرادی که اسباب کشی و باربری چیتگر تهران را تجربه کرده‌اند، این کار برای آنها آسان و بدون دردسر بوده است. اما در مقابل خانواده‌های زیادی را نیز می‌توانید پیدا کنید که از این کار به عنوان سخت‌ترین تجربه خود در زندگی یاد می‌کنند. تفاوت این دو گروه در رعایت نکاتی است که برای جابجایی منزل نیاز به آنها داریم. از آنجایی که تقریبا همه افراد نیاز به اسباب کشی در زندگی خود خواهند داشت، پیشنهاد می‌کنیم که چند مورد مهم از این نکات را در این مطلب با ما و با استفاده از تجربه‌های باربری سرو، مرور کنید.

نکات باربری چیتگر | استفاده از کارتن مناسب

در بیشتر مواقع برای بسته بندی وسایل از کارتن‌ها استفاده می‌شوند. این کارتن‌ها می‌توانند وسایل را در خود پنهان کرده و تقریبا از ضربه و آسیب وارد شدن به وسایل جلوگیری کند. اما چه نوع کارتنی مناسب اسباب کشی است؟ در ابتدا به جنس کارتن توجه کنید. کارتن‌ها باید استقامت خوبی داشته باشند تا در حمل و نقل پاره نشوند. هرچند که نوع حمل کارتن نیز اهمیت دارد، اما کارتن مستحکم می‌تواند از اتفاقات ناخوشایندی مثل ریختن وسایل در کوچه‌ها و خیابان قبل از رسیدن به مقصد جلوگیری کند.

از سوی دیگر به یاد داشته باشید که کارتن‌ها نباید خیلی بزرگ باشند، کارتن‌های خیلی بزرگ وسایل زیادی در خود جای داده و در نتیجه سنگین خواهند شد. مشخص است که سنگین بودن آنها، حمل و نقل را سخت‌تر خواهد کرد. همچنین کارتن‌های خیلی بزرگ را نمی‌توان به راحتی از پله‌ها یا درهای کوچک عبور داد و ممکن است برای شما مشکل ساز شوند. کارتن‌های انتخابی شما نیز نباید بیش از حد کوچک باشند. کارتن‌های کوچک دلیلی بر زیادی تعداد آنها خواهد شد. هرچقدر کارتن‌های شما بیشتر باشد، احتمال گم شدن آنها بیشتر خواهد شد. قبل از شروع به اسباب کشی از مغازه‌های اطراف خود کارتن تهیه کنید و یا از شرکت‌هایی که کارتن توزیع می‌کنند خریداری کنید.

باربری چیتگر | تقسیم بار در کارتن‌ها

سعی کنید تا حد ممکن تقسیم بار انجام بدهید. بعضی مواقع کارتن‌هایی بسیار سنگین و در مقابل کارتن‌هایی بسیار سبک هستند. سعی کنید وسایل خود را به صورتی توزیع کنید که وزن کارتن‌ها متعادل باشد. به عنوان می‌توان گفت که یک کارتن پر از کتاب بسیار سنگین بوده و جابجایی آن به سختی امکان خواهد داشت. در نتیجه سعی کنید نیمی از کارتن را به کتاب و نیم دیگری از آن را به وسایل سبک اختصاص بدهید.

 

شعبه های باربری سرو که خدمات باربری را انجام می دهند

خدمات انبارداری باربری سرو به صورت گسترده و تقریبا تمام سطح شهر تهران را پوشش می دهد.این اتوبار بزرگ شامل چندین شعبه در سطح شهر تهران است که در زیر به انها اشاره می کنیم:

باربری پونک

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری تجریش

باربری سعادت آباد

باربری گیشا

باربری آزادی

باربری ستارخان

 باربری جردن

باربری مرزداران

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *