در باربری پونک چطور اسباب کشی کنیم؟

در باربری پونک چطور اسباب کشی کنیم؟

سالانه افراد زیادی نیاز به جابجایی و باربری پونک تهران خواهند داشت. جابجا کردن خانه به دلیل خرید یا اجاره کردن خانه جدید همیشه از کارهای زمان‌بر و خسته کننده است. همچنین اگر به خوبی اسباب کشی خود را انجام ندهید، ممکن است بعضی از وسایل شما آسیب ببینند و یا تا مدتی پس از اسباب کشی نتوانید بعضی از وسایل کوچک خود را پیدا کنید. در ادامه با استفاده از تجربه باربری سرو کمک خواهیم کرد تا راهنمایی‌های خوبی برای اسباب کشی به شما همراهان عزیز ارائه کنیم.

برنامه ریزی قبل از شروع

انجام هر کاری نیاز به برنامه‌ریزی قبل از شروع دارد. اسباب کشی یکی از کارهایی است که نیاز به اقدامات زیادی دارد و بدون برنامهریزی به خوبی انجام نمی‌شود. برای تجربه یک اسباب کشی خوب ابتدا دو خانه خود را با هم مقایسه کنید. مشخص کنید که کدام وسایل در خانه جدید جایی دارند و کدام وسایل را باید تعویض کنید. همچنین اولویت بندی کنید که کدام وسایل را به صورت روزانه نیاز دارید و کدام وسایل را ممکن است در مدت طولانی استفاده نکنید. این موضوع به شما در باربری پونک کمک خواهد کرد.

بعد از این مرحله بهتر است محیط خانه جدید را در ذهنتان بچینید و در صورت نیاز  ابعاد اتاق‌های جدید و وسایل خود را اندازه گیری کنید تا غافلگیر نشوید. بهتر است مشخص کنید که چند روز برای جمع آوری وسایل و بسته بندی آنها و همچنین چند روز برای باز کردن بسته بندی و چیدمان آنها نیاز خواهید داشت. این کار کمک خواهد کرد که بهتر بتوانید برنامه‌های روزمره خود را در کنار اسباب کشی مدیریت کنید.

باربری پونک: کار امروز را به فردا نیاندازید

بعضی از افراد اسباب کشی خود را به روز آخر موکول می‌کننددر نتیجه بسیار خسته می‌شوند و کمبود وقت و خستگی باعث می‌شود تا اسباب کشی سخت‌تر شده و مشکلاتی نیز در حال انجام این کار ایجاد شود. حتی ممکن است لوازم مورد نیاز برای بسته بندی شما مناسب نباشد و در روز آخر نتوانید وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید. پیشنهاد می‌کنیم که بسته بندی لوازم خود را کم کم و در چند روز انجام بدهید. در این صورت می‌توانید با آرامش این کار را به پایان رسانده و خسته هم نشوید.

به یاد داشته باشید که اگر چند روز زودتر از شروع به اسباب کشی، لیستی از ابزار و وسایل لازم را تهیه کنید، می‌توانید آنها را به موقع آماده کرده و در باربری پونک از آنها بهتر استفاده کنید.

 

 

شعبه های باربری سرو که خدمات باربری را انجام می دهند

خدمات انبارداری باربری سرو به صورت گسترده و تقریبا تمام سطح شهر تهران را پوشش می دهد.این اتوبار بزرگ شامل چندین شعبه در سطح شهر تهران است که در زیر به انها اشاره می کنیم:

باربری پونک

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری تجریش

باربری سعادت آباد

باربری گیشا

باربری آزادی

باربری ستارخان

 باربری جردن

باربری مرزداران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *