حمل بار از تهران به کرج با باربری ستارخان

باربری ستارخان | سرو بار

 

حمل بار تهران به کرج توسط باربری ستارخان تهران انجام می گیرد. در این بحث با باربری ستارخان از زیر مجموعه های باربری سرو آشنا خواهیم شد. باید بدانید که حمل بار تهران به کرج در این باربری به صورتی انجام خواهد گرفت که منطقه های زیر را نیز پوشش خواهد داد:

حمل بار از تهران

کرج

هشتگرد

نظرآباد

طالقان

اشتهارد و فردیس…

اگر بخواهید حمل بار را به صورت دربستی انجام دهید می توانید به باربری ستارخان تهران مراجعه کرده که با صادر کردن بیمه نامه معتبر بار شما را به سرعت و بدون هیچ آسیبی به مقصد مورد نظر یعنی کرج می رساند. حمل بار تهران به کرج در باربری انجام خواهد گرفت که دارای سابقه زیادی بوده و تمامی مجوزهای حمل و نقل راهداری را دارد بنابراین خیالتان از باربری ستارخان تهران راحت باشد و بار شما سالم به مقصد خود کرج خواهد رسید.

حمل بار تهران به کرج با باربری ستارخان تهران با انواع ماشین ها حمل بار انجام می شود:

  • کامیون تهران به کرج

  • تریلی تهران به کرج

  • خاور تهران به کرج

  • وانت و نیسان تهران به کرج

به دلیل مسافت کمی که تهران با کرج دارد باربری ستارخان تهران بر اساس نوع بار و حجم و سنگینی وسایل نوع خودرو حمل بار را انتخاب خواهد کرد.

باربری ستارخان تهران:

باربری ستارخان تهران سالیان زیادی است که در مجموعه باربری سرو قراردارد و توانسته است با تجربیات زیاد نامی مشهور در بین باربری ها برای خود کسب کند. ابن باربری دارای تجهیزات عالی و انبارهای بسیار مناسبی برای بارها هستند، سرویس های باربری زیادی دارد، افراد می توانند تنها با یک تماس یا با بازکردن سایت باربری سرو به راحتی برای ثبت انتقال بار خود اقدام کنند. باربری ستارخان دارای کارگران حرفه ای است و انواع بار را به کرج انتقال می دهد.

حمل بار ارزان به کرج:

حمل بار تهران به کرج توسط باربری ستارخان با قیمت مناسب انجام می گیرد زیرا در این مورد دیگر واسطه ها و دلال ها حذف شده و نرخ مصوب به باربری ها اعلام می شود و هزینه اضافی از مشتری گرفته نشده مگر برای بیمه نامه باربری ها که آن هم هزینه بسیار مناسب است. در اصل بسته به ماشین حمل و نقل و زمان و وقتی که گذاشته می شود سعی شده است بار ارزان تر به مقصد مورد نظر برسد. باربری ها با توجه به کار سختی که انجام می دهند سعی می کنند رضایت مشتری را نیز از همه لحاظ جلب کنند.

 

 

شیف کاری،محدوده و ساعات کاری باربری سرو در سراسر تهران

اتوبار و باربری سرو با بیش از چندین شعبه در سراسر تهران اماده ارائه خدمات در طول شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد.همشهریان برای بهرمندی از خدمات سروبار و همچنین اطلاع از شرایط باربری در تمام شعب در سراسر تهران، می توانید با مراجعه به سایت باربری سرو و یا با شماره باربری درزیر تماس حاصل فرمایید.

 

02188591530 02122148020 ۰۲۱۴۴۴۴۴۰۰۷

 

شعبه های باربری سرو که خدمات باربری را انجام می دهند

خدمات انبارداری باربری سرو به صورت گسترده و تقریبا تمام سطح شهر تهران را پوشش می دهد.این اتوبار بزرگ شامل چندین شعبه در سطح شهر تهران است که در زیر به انها اشاره می کنیم:

باربری پونک

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری تجریش

باربری سعادت آباد

باربری گیشا

باربری آزادی

باربری ستارخان

 باربری جردن

باربری مرزداران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *