بسته بندی اثاثیه

باربری تجریش | باربری سرو

 نقل مکان و نحوه جابجایی مبلمان هنگام جابجایی خانه

می دانیم که نقل مکان به یک خانه جدید یک تجربه هیجان انگیز برای همه است، متأسفانه زمانی که به جمع آوری وسایل خود برای حمل و نقل فکر می کنیم، می توان به سرعت استرس زا باشد. بارگیری  و بسته بندی چیزهای کوچک‌ ،که در جعبه‌ها، کیف‌ها یا ظروف قرار می‌گیرند و به آنها برچسب می‌دهند آسان است، اما فشار و استرس واقعی با جابجایی وسایل حجیم و اثاثیه سنگین وارد می‌شود. شرکت  باربری سرو با اموزش بسته بندی صحیح، می خواهد روز اسباب کشی شما تا حد امکان کارآمد و بدون استرس باشد، به همین دلیل است که ما این نکات حرفه ای را برای جابجایی مبلمان به خانه جدید شما گرد هم آورده ایم تا با از ان استفاده کنید و بدون کمترین خسارت و دردسر نقل مکان کنید.

برنامه ریزی و سازماندهی

برنامه‌ریزی از قبل برای حرکت و نقل مکان، می‌تواند در آن زمان کاری  و هنگام نقل و انتقالات خسته‌کننده به نظر برسد، اما راهی عالی برای جابجابی منظم در روز حرکت شما و جلوگیری از بروز مشکلات به موقع است. در اینجا فهرستی از چند روش برای سازماندهی روز جابجایی شما آورده شده است:

 

۱٫اندازه‌گیری اثاث و مبلمان

این به شما امکان می‌دهد تصمیم بگیرید که آیا مبلمان از طریق درها جا می‌شوند یا اینکه باید قبل از روز اسباب کشی درها را بردارید یا مبلمان را جدا کنید.

۲.سازماندهی بر اساس اتاق

برای جایی که قرار است هر اقلام در خانه جدید قرار گیرد، یک پلان طراحی کنید و بر اساس آن برچسب بزنید، این کار کمک‌کنندگان شما را راهنمایی می‌کند تا اثاثیه را به اتاق‌های مناسب جابجا کنند و چیدمان و باز کردن بسته‌بندی را برای شما ساده می‌کند. به یاد داشته باشید که مبلمان خود را نیز ارزیابی کنید، اگر دیگر مورد نیاز نیست یا در شرایط عالی نیست، آن را به خیریه اهدا کنید و شروعی تازه در خانه جدید داشته باشید.

۳. اولین ورود، آخرین خروج

به یاد داشته باشید که کامیون های در حال حرکت را با فکر دقیق بسته بندی کنید، برنامه ریزی کنید تا وسایل مهم را در آخر قرار دهید تا دسترسی سریع بعد از حرکت داشته باشید.

۴. تمیز کردن و آماده سازی

تمیز کردن مبلمان قبل از اسباب کشی به شما امکان می دهد سریعتر در خانه جدید مستقر شوید. بسته بندی مبلمان در مواد محافظ از قبل باعث صرفه جویی در وقت شما در روز جابجایی می شود و آنها را در طول جابجایی تمیز و ایمن نگه می دارد.

کمک گرفتن از شرکت باربری سرو بار

بسته بندی و جابجایی کل خانه می تواند یک فرآیند دلهره آور باشد، به همین دلیل است که کمک گرفتن از شرکتهای باربری مثل باربری سرو مهم است. چندین گزینه برای دریافت کمک وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب دارند.

 

کمک گرفتن از دوستان و اعضای خانواده در روز اسباب کشی یک گزینه عالی است که کم هزینه و موثر است، آنها همچنین می توانند هنگام آماده سازی و بسته بندی قبل از روز اسباب کشی کمک بزرگی باشند. با این حال، اگر زمان بسیار مهم است، ممکن است ارزش پول شما را داشته باشد تا  شرکت های جابجایی حرفه ای  مثل باربری سرو را استخدام کنید که می توانند خدمات بسته بندی کامل یا حتی کمک با تجربه را ارائه دهند. این گزینه مطمئناً اقلام شما را به سرعت و ایمن برای حمل و نقل بسته بندی می کند.

 

مهم نیست که چه انتخابی می کنید، داشتن کمک مطمئناً کارها را سریعتر پیش می برد و استرس روز حرکت شما را کاهش می دهد.اما اگر این کمک از طرف شرکت باربری باشد.خیلی امن تر و سریعتر انجام خواهد گرفت.

 

شیف کاری،محدوده و ساعات کاری باربری سرو در سراسر تهران

اتوبار و باربری سرو با بیش از چندین شعبه در سراسر تهران اماده ارائه خدمات در طول شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد.همشهریان برای بهرمندی از خدمات سروبار و همچنین اطلاع از شرایط باربری در تمام شعب در سراسر تهران، می توانید با مراجعه به سایت باربری سرو و یا با شماره باربری درزیر تماس حاصل فرمایید.

 

02188591530 02122148020 ۰۲۱۴۴۴۴۴۰۰۷

 

شعبه های باربری سرو که خدمات باربری را انجام می دهند

خدمات انبارداری باربری سرو به صورت گسترده و تقریبا تمام سطح شهر تهران را پوشش می دهد.این اتوبار بزرگ شامل چندین شعبه در سطح شهر تهران است که در زیر به انها اشاره می کنیم:

باربری پونک

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری تجریش

باربری نیاوران

باربری سعادت آباد

باربری گیشا

باربری آزادی

باربری ونک

باربری ستارخان

باربری مرزداران

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *