باربری مرکز تهران محدوده باربری گیشا

باربری گیشا | سروبار

 

باربری سرو محدوده باربری گیشا تهران یکی از باربری هایی است که تمامی مناطق تهران و حومه و همچنین شهرستان ها را تحت پوشش خود قرار می دهد این باربری دارای مزیت های زیادی است که در این مطلب سعی شده است این موارد به صورت موردی آورده شود، این باربری دارای کارگران حرفه ای و ماهری است که تجربیات حرفه ای در حمل بار داشته اند.

کارگران حرفه‌ای و باتجربه

باربری گیشا تهران دارای کارگرانی است که همیشه حرفه ای عمل می کنند و دارای سالها تجربه هستند، آنها آموزش دیده اند و از لحاظ فیزیکی دارای بدنی بسیار مقاوم هستند که برای کار باربری بسیار ورزیده هستند، توانایی اینگونه جابجایی های سنگین و طولانی مدت را دارند، باربری گیشا تهران که در زیر مجموعه باربری سرو قرار می گیرد به صورتی کارگران حرفه ای خود را آموزش داده است که هیچ اتفاقی هنگام جابجایی وسایل رخ نمی دهد، به همین دلیل است که باربری گیشا تهران کارگرانی را برای جمل و نقل وسایل می فرستد تا خیالتان را از امنیت جابجایی بار راحت کند.

بسته‌بندی مرتب و حرفه‌ای

از مزیت های باربری گیشا تهران این است که بسته بندی کردن وسایل برای این باربری از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا کار گارگران را نیز راحت خواهد کرد، بنابراین افرادی با صبر بسیار زیاد و حوصله بالا تمامی وسایل را بسته بندی می کنند و می توان گفت این مزیتی است برای انتقال بار در شرکت ها، زیرا شرکت ها دارای پرونده ها و لوازم مهمی همانند مانیتور و لب تاپ هستند که این موارد به بهترین نحو بسته بندی می شوند،  باربری گیشا تهران هنگام بسته بندی از کارتن هایی استفاده می کند که دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و برای تشخیص بسته بندی اطلاعات بسته را روی آن ثبت خواهند کرد.بنابراین هنگام بازکردن کارتن ها زمان بسیار کمی برای چیدن وسایل استفاده خواهد شد.

باربری ارزان و به‌صرفه

اصلی ترین شاخصه ای که می توان برای باربری گیشا تهران نام برد هزینه حمل بار است، قیمت یا هزینه ای که برای انتقال بار به هر نقطه از تهران و شهرستان ها برآورد می شود بسیار مناسب است. موارد زیادی بر روی هزینه انتقال و جابجایی بار موثر هستند، از عوامل بسیار مهم این است که وزن و حجم بار چقدر است؟ یا باید به کجا فرستاده شود و چه مدت زمانی طی می شود تا بار انتقال یابد؟ بنابراین باید مبدا و مقصد کاملا مشخص شود. اینکه چه نوع ماشینی نیز برای انتقال بار انتخاب شود بر برآورد هزینه موثر خواهد بود.

 

شیف کاری،محدوده و ساعات کاری باربری سرو در سراسر تهران

اتوبار و باربری سرو با بیش از چندین شعبه در سراسر تهران اماده ارائه خدمات در طول شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد.همشهریان برای بهرمندی از خدمات سروبار و همچنین اطلاع از شرایط باربری در تمام شعب در سراسر تهران، می توانید با مراجعه به سایت باربری سرو و یا با شماره باربری درزیر تماس حاصل فرمایید.

 

02188591530 02122148020 ۰۲۱۴۴۴۴۴۰۰۷

 

شعبه های باربری سرو که خدمات باربری را انجام می دهند

خدمات انبارداری باربری سرو به صورت گسترده و تقریبا تمام سطح شهر تهران را پوشش می دهد.این اتوبار بزرگ شامل چندین شعبه در سطح شهر تهران است که در زیر به انها اشاره می کنیم:

باربری پونک

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری تجریش

باربری سعادت آباد

باربری گیشا

باربری آزادی

باربری ستارخان

 باربری جردن

باربری مرزداران

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *