باربری مرزداران

باربری مرزداران- باربری تهران - ظریف بار - باربری سرو - سرو بار

باربری مرزداران

یکی از منطقه های محبوب واعیانی در تهران  مرزداران می باشد.مرزداران در منطقه دو شهرداری تهران واقع شده است. این منطقه زیبا و لوکس در شمال غرب شهر تهران قرار دارد. محله مرزداران یکی از محله های مدرن ،خلوت و گران قیمت در تهران محسوب می شود.به نسبت محلات دیگر در تهران قیمت اجاره و رهن آپارتمان ها و خرید املاک در آن بالا می باشد.

محله مزرداران ازسمت  شمال به بزرگراه حکیم و ازسمت جنوبی به بزرگراه جلال آل احمد و از  جهت شرقی به بزرگراه شیخ فضل الله نوری ختم، از سمت غرب به بلوار یادگار امام، محدود می گردد. مهم ترین خیابان این محله ،بلوار مرزداران است که طول این بلوار  به ۳٫۵ کیلومتر می‌رسد. ابتدای شروع این بلوار، بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری که به بزرگراه اشرفی اصفهانی ختم می شود. از خیابان های مهم محله مرزداران می توان به خیابانهای سرسبز، دانش ،سپهر،  اطاعتی، ناهید و لاله  اشاره کرد.

منطقه مرزداران برای زندگی چگونه است؟

با توجه به دسترسی بسیار عالی و اسان  بلوار مزرداران از لحاظ خودرویی و پیاده ، اماکانات رفاهی  و تجاری و اداری بسیار خوب در این محله ، از همه مهمتر ترافیک معقول  و روان منطقه مرزداران در ساعات اوج ترافیک در تهران ، همچنین نوع ساخت و ساز و خانه های خوب ولوکسی  که در حال ساختن است میتوان گفت که  یکی از بهترین مناطق غرب تهران برای زندگی همین بلوار مرزداران  و منطقه مرزداران است .

اتوبار مرزداران

باربری سمت مرزداران  و یا همان اتوبار مرزداران یکی از شعبه های اصلی باربری سرو می باشد.که در این منطقه آماده ارائه خدمات به ساکنین محترم مرزداران ، در امر حمل ونقل و جابجایی اثاث و وسایل می باشد.برای اطلاع از شرایط باربری مرزداران و ارائه خدمات باربری در منطقه مرزداران به سایت باربری سرو مراجعه، فرمایید. و یا با شماره تلفن باربری مرزداران  در زیر تماس حاصل

آشنایی با باربری سرو

باربری سرو یکی از شرکتهای فعال باربری در تهران می باشد.که اماده ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی به هموطنان عزیز در سراسر تهران و بخصوص در منطقه مرزداران می باشد. اتوبار مرزداران تهران در پایتخت یکی از شعبه های اصلی باربری سرو می باشد.باربری سرو در زمینه حمل ونقل و بسته بندی تخصصی اثاث منزل و جابجایی اثاث سابقه چندین ساله و درخشانی دارد.این شرکت از همان ابتدای کار یعنی در بسته بندی اثاث و گذاستن ان در وسایل نقلیه مربوطه تا حمل به مقصد و حتی چیدن ان در مقصد همراه شما خواهد بود.

باربری سرو با بهره گیری از افراد نیرومند و متخصص در امر جابجایی،حمل و نقل وبسته بندی حرفه ای اثاث و وسایل منزل ،ارائه خدمات نوین در امور باربری یکی از برترین اتوبارهای تهران می باشد.

 

بسته بندی مخصوص باربری سرو

یکی از مشکلات اصلی در امر بابری و حمل و نقل، بسته بندی اثاث  و وسایل می باشد.امروزه بخش زیادی از اثاث خانه شامل وسایل تزینی و شکستنی  و گران قیمت می باشد.حمل و نقل این وسایل باید خیلی با دقت و اصولی صورت گیرد.در بابری سرو بسیاری از وسایل از جمله کمدها،مبل ها،میز و صندلی ها،انواع سایل برقی،وسایل تزینی و ظریف در سلفون ها و نایلون های حباب دار و کارتون های ضخیم بسته بندی می گردد. این امر باعث می شود که اثاث مورد نظر شما با سلامت کامل به مقصد برسد. و در حین حمل و نقل کوچکترین آسیبی نبیند.توجه داشته باشید که بسته بندی حرفه ای را خودتان نمی توانید در منزل انجام دهید.وجود افراد خبره و کاردان در باربری سرو برای امر بسته بندی یکی از خدمات اصلی این شرکت می باشد.

باربری پونک - باربری تهران - ظریف بار - باربری سرو - سرو بار

 

گارگران خبره و نیرومند اتوبار سرو

یکی از مشخصه های بارز یک باربری خوب، داشتن افراد نیروند و جوان برای جابجایی و بارگیری وسایل می باشد.استفاده از کارگران ضیف و مسن در امر بارگیری می تواند خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد کند.جدا از حمل ونقل و جابجایی،کارگر باید مهارت لازم را در بسته بندی و نحوه حمل و چیدن و سایل در کامیون ها بداند.

 

 ماشین الات و وسایل نقلیه سرو بار

یکی دیگر از ویژگی های باربری خوب،داشتن انواع ماشین الات و وسایل نقلیه حمل بار می باشد.باید توجه داشت که استفاده از هر نوع ماشین بر اساس حجم وسایل شما تعین می شود.و این امر در صرف هزینه شما موثر می باشد.برای مثال برای حجم وسایل کم شما نیازی به ماشین الات سنگین ندارید و ممکن است که با یک کامیونت کوچک هم وسایل شما جابجا شود. باربری سرو با داشتن بیش از صد نوع وسیله نقیله حمل بار از جمله انواع کامیون های سقف دار و بدون سقف،انواع تریلی ها و ده چرخ ها و همچنین انواع کامیونت ها که کف انها موکت کاری شده،مشغول ارائه خدمت به همشهریان تهرانی می باشد.

 

بیمه وسایل توسط باربری سرو

اگرچه تمام کارکنان شرکت باربری سرو برای ارائه خدمات دوره های را جهت هرچه بهتر انجام دادن حمل و نقل اثاثیه،گذراندند.اما گاهی در حین حمل و جابجایی وسایل احتمال دارد که حوادثی پیش بیاید.لذا در این رابطه باربری سرو برای تضمین و جلب رضایت عزیزان دارای بیمه می باشد.و این باعث می شود که شما با اسودگی خاطر بیشتر از خدمات باربری سرو بهرمند شوید.

انبارهای موجود  باربری سرو برای نگهداری وسایل

شاید برای شما هم پیش امده که وسایل زیادی دارید و به طور موقت دنبال جایی برای نگهداری از آنها هستین و یا اینکه جایی که میخواهید نقل مکان کنید به هر دلیل هنوز آماده نشده و باید وسایلتون رو به طور موقت در جایی بگذارید تا که بعدا اسباب کشی کنید. برای حل این مشکل  و دردسر باربری سرو انبارهای زیادی را برای نگهداری از وسایل و اقلام شما عزیزان تهیه کرده است.این انبارها کاملا سرپوشیده و موکت کاری شده و بدون کوچکترین رطوبت می باشند.شما میتوانید در صورت نیاز از انبارهای باربری سرو استفاده نمایید.

شیف کاری،محدوده و ساعات کاری باربری سرو در شعبه مرزداران

اتوبار سرو با بیش از چندین شعبه در سراسر تهران  از جمله درغرب تهران و منطقه مرزداران اماده ارائه خدمات در طول شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد.همشهریان برای بهرمندی از خدمات سروبار و همچنین اطلاع از شرایط باربری در تمام شعب در سراسر تهران، می توانید با مراجعه به سایت باربری سرو و یا با شماره باربری محدوده مرزداران درزیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن شعبه مرزداران : 02188591530

2 دیدگاه برای “باربری مرزداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *