باربری ستارخان

باربری ستارخان- باربری تهران - ظریف بار - باربری سرو - سرو بار

باربری ستارخان

منطقه ستارخان با بیش از چهل سال قدمت یکی از شاداب ترین و سرزنده ترین محله های تهران بزرگ می باشد.این منطقه به دلیل امکانات و ویژگی های  از جمله آب وهوای سالم،دسترسی  ساده و اسان به سایر نقاط دیگر شهر،نزدیک بودن به مراکز اداری،دولتی و تفریحی و…یکی از اولویت های همشهریان برای زندگی در این منطقه می باشد.ستارخان منطقه ۲ شهرداری تهران  و در غرب  شهر تهران واقع می باشد.

منطقه ستارخان از سمت شمال به بزرگراه جلال‌آل احمد ختم  می شود، از  سمت جنوب به خیابان آزادی، از جهت شرق با بزرگراه چمران و از سمت غرب به بزرگراه یادگار امام متصل  و ختم می شود.

علت نام گذاری محله ستارخان

در ابتدا یعنی قبل از انقلاب اسلامی ایران نام این منطقه برق الستوم بوده و دلیل نام گذاری ان وجود دانشمندی دران زمان بوده که موسس کاخانه بری در این مکان بوده است.بعد از انقلاب اسلامی به ستارخان تغیر نام داده شد.و دلیل و وجه تسمی این نام گذاری شجاعت ها و رشادت های ستارخان یکی از سرداران جنبش مشروطه  در ان زمان می باشد.

ایستگاه های مترو در ستارخان

ایستگاه های متروی زیادی از جمله طرشت، صادقیه، شادمان و توحید در محدوده محله ستارخان قرار گرفته است. ایستگاه مترو طرشت واقع در بلوار شهید چوب‌تراش در خط ۲، ایستگاه مترو صادقیه  واقع در خیابان سازمان آب در خط ۲ و ۵، ایستگاه مترو شادمان  واقع در تقاطع خیابان آزادی و ایستگاه شادمان با خط ۲ و ۴ و ایستگاه مترو توحید واقع در تقاطع خیابان‌های توحید و آزادی در خط ۴، نزدیک‌ترین ایستگاه های مترو در این منطقه هستند.

باربری ستارخان

باربری ستارخان واقع در غرب تهران بزرگ یکی از شعبه های اصلی باربری سرو است.اتوبار ستارخان یکی از مجهزترین باربری های تهران می باشد.اتوبار ستارخان اماده ارائه خدمات در این ناحیه به ساکنین ستارخان تهران می باشد.برای اطلاع از شرایط و بهرمندی از خدمات اتوبار ستارخان تهران به سایت سرو بارمراجعه فرمایید.

باربری سرو

باربری سرو یکی از شرکتهای فعال باربری تهران می باشد.که اماده ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی به هموطنان عزیز در سراسر تهران و بخصوص در منطقه ستارخان می باشد. باربری  محدوده ستارخان در تهران یکی از شعبه های اصلی باربری سرو می باشد.باربری سرو در زمینه حمل ونقل و بسته بندی تخصصی اثاث منزل و جابجایی اثاث سابقه چندین ساله و درخشانی دارد.این شرکت از همان ابتدای کار یعنی در بسته بندی اثاث و گذاستن ان در وسایل نقلیه مربوطه تا حمل به مقصد و حتی چیدن ان در مقصد همراه شما خواهد بود.

باربری سرو با بهره گیری از افراد نیرومند و متخصص در امر جابجایی،حمل و نقل وبسته بندی حرفه ای اثاث و وسایل منزل ،ارائه خدمات نوین در امور باربری یکی از برترین اتوبارهای تهران می باشد.

 

بسته بندی مخصوص باربری سرو

یکی از مشکلات اصلی در امر بابری و حمل و نقل، بسته بندی اثاث  و وسایل می باشد.امروزه بخش زیادی از اثاث خانه شامل وسایل تزینی و شکستنی  و گران قیمت می باشد.حمل و نقل این وسایل باید خیلی با دقت و اصولی صورت گیرد.در بابری سرو بسیاری از وسایل از جمله کمدها،مبل ها،میز و صندلی ها،انواع سایل برقی،وسایل تزینی و ظریف در سلفون ها و نایلون های حباب دار و کارتون های ضخیم بسته بندی می گردد. این امر باعث می شود که اثاث مورد نظر شما با سلامت کامل به مقصد برسد. و در حین حمل و نقل کوچکترین آسیبی نبیند.توجه داشته باشید که بسته بندی حرفه ای را خودتان نمی توانید در منزل انجام دهید.وجود افراد خبره و کاردان در باربری سرو برای امر بسته بندی یکی از خدمات اصلی این شرکت می باشد.

 

گارگران خبره و نیرومند اتوبار سرو

یکی از مشخصه های بارز یک باربری خوب، داشتن افراد نیروند و جوان برای جابجایی و بارگیری وسایل می باشد.استفاده از کارگران ضیف و مسن در امر بارگیری می تواند خسارت های جبران ناپذیری را ایجاد کند.جدا از حمل ونقل و جابجایی،کارگر باید مهارت لازم را در بسته بندی و نحوه حمل و چیدن و سایل در کامیون ها بداند.

 

 ماشین الات و وسایل نقلیه سرو بار

یکی دیگر از ویژگی های باربری خوب،داشتن انواع ماشین الات و وسایل نقلیه حمل بار می باشد.باید توجه داشت که استفاده از هر نوع ماشین بر اساس حجم وسایل شما تعین می شود.و این امر در صرف هزینه شما موثر می باشد.برای مثال برای حجم وسایل کم شما نیازی به ماشین الات سنگین ندارید و ممکن است که با یک کامیونت کوچک هم وسایل شما جابجا شود. باربری سرو با داشتن بیش از صد نوع وسیله نقیله حمل بار از جمله انواع کامیون های سقف دار و بدون سقف،انواع تریلی ها و ده چرخ ها و همچنین انواع کامیونت ها که کف انها موکت کاری شده،مشغول ارائه خدمت به همشهریان تهرانی می باشد.

 

بیمه وسایل توسط باربری سرو

اگرچه تمام کارکنان شرکت باربری سرو برای ارائه خدمات دوره های را جهت هرچه بهتر انجام دادن،گذراندند.اما گاهی در حین حمل و جابجایی وسایل احتمال دارد که حوادثی پیش بیاید.لذا در این رابطه باربری سرو برای تضمین و جلب رضایت عزیزان دارای بیمه می باشد.و این باعث می شود که شما با اسودگی خاطر بیشتر از خدمات باربری سرو بهرمند شوید.

شیف کاری،محدوده و ساعات کاری باربری سرو در شعبه ستارخان

اتوبار و باربری سرو با بیش از چندین شعبه در سراسر تهران اماده ارائه خدمات در طول شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد.همشهریان برای بهرمندی از خدمات سروبار و همچنین اطلاع از شرایط باربری در تمام شعب در سراسر تهران، می توانید با مراجعه به سایت باربری سرو و یا با شماره باربری درزیر تماس حاصل فرمایید.

 

02188591530 02122148020 ۰۲۱۴۴۴۴۴۰۰۷

 

شعبه های باربری سرو که خدمات باربری را انجام می دهند

خدمات انبارداری باربری سرو به صورت گسترده و تقریبا تمام سطح شهر تهران را پوشش می دهد.این اتوبار بزرگ شامل چندین شعبه در سطح شهر تهران است که در زیر به انها اشاره می کنیم:

باربری پونک

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری تجریش

باربری نیاوران

باربری سعادت اباد

باربری گیشا

باربری آزادی

باربری ونک

باربری ستارخان

 باربری جردن

باربری مرزداران

 

 

 

2 دیدگاه برای “باربری ستارخان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *