باربری جنت آباد

منطقه  جنت آباد یکی از محلات واقع در شهرداری  منطقه ۵ تهران بزرگ است. این محله زیبا در شمال غرب تهران جای گرفته است. این محله ،محله ای بسیار بزرگ و گسترده در شمال غرب شهر تهران بود که همکنون به دلیل گذر چند اتوبان و معابر بزرگ تهران از وسط منطقه جنت آباد ،این محله رو به محلات سه گانه جنت آباد جنوبی ، جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی تقسیم و جدا کرده است.

محله‌‌ی جنت آباد به سه بخش جنت آباد شمالی، جنت آباد مرکزی وجنت آباد جنوبی تقسیم شده که در پایین هر کدام را توضیح خواهیم داد.

جنت آباد جنوبی

محله جنت آباد جنوبی یکی از بخش های جا شده  جنت آباد است. جنت آباد جنوبی از سمت جنوب با بلوار آیت الله کاشانی و ازسمت  شمال با اتوبان همت محدود  و منتهی می شود. محله جنت آباد جنوبی ، جنوبی ترین بخش محله جنت آباد بزرگ  است.  از نظر بافت و ساختار ،این محله را شاید بتوان قدیمی ترین محله جنت آباد دانست .همچنین این بخش اولین بخش  از محله جنت آباد بزرگ  بود که ساخت و ساز ساختمان ها و بناها شهری در آن آغاز گردیده است.  اما دسترسی مترو جنت آباد جنوبی در خط ۶ شیشم  مترو پایتخت قرار گرفته است. نام مترو جنت آباد جنوبی ، ایستگاه مترو آیت الله کاشانی می باشد.

جنت آباد مرکزی

جنت آباد مرکزی یکی ازمناطق جداشده از جنت آباد است که در فاصله بین اتوبان همت و اتوبان آبشناسان واقع شده است. این منطقه جنت آباد با فاصله ای کمی از محله جنت آباد جنوبی ، آغاز به رشد و توسعه و گسترش  کرده و جزئی از محله های  قدیمی با بافتی سنتی  در تهران شده است. دسترسی به جنت آباد مرکزی  از طریق دو  بزرگراه همت و بزرگراه آبشناسان امکان پذیر و در دسترس  است. بلوار جنت آباد مرکزی با این دو بزرگراه دارای تقاطع  نزدیک است و هر کدام از این بزرگراه ها جزو بهترین و دردسترس ترین مسیرها  برای دسترسی به جنت آباد مرکزی است.دسترسی مترو به جنت آباد مرکزی با از طریق ایستگاه مترو شهید ستاری می باشد. ایستگاه مترو شهید ستاری نزدیکترین ایستگاه به جنت آباد مرکزی تهران است.

جنت آباد شمالی

منطقه جنت آباد شمالی آخرین محله ای که از جنت آباد بزرگ جدا شده و تبدیل به منطقه ای مستقل گردید است. جنت آباد شمالی به دلیل اتوبان آبشناسان ، از محله جنت آباد اصلی و قدیمی خود  جدا شده است. این محله بین اتوبان آبشناسان و بلوار سیمون بولیوار قرار گرفته است. و به نوعی  کوهستانی ترین بخش  از میان محلات سه گانه جنت آباد دیگر  است. همچنین به دلیل مجاورت  و نزدیکی با کوهستان های رشته کوه البرزیکی  خوش آب و هواترین محله ها  از میان محلات جنت آباد می باشد.

نزدیکترین و در دسترس ترین  ایستگاه مترو به جنت آباد شمالی ، ایستگاه مترو شهید ستاری می باشد.

باربری جنت آباد

پیدا کردن شخصی برای جابجایی اثاثیه شما اغلب به دلیل اندازه اقلام می تواند دردسرساز باشد. و همچنین جستجو در گوگل و صفحات تلگرامی و اینستاگرامی برای یافتن شرکت  های حمل و نقل(باربری) مناسب آن هم در بین تنوع  زیادی از شرکت های باربری ،برای شما می تواند زمان بر باشد.اینجاست که ما باربری سرو را به شما پیشنهاد می کنیم

شماره تلفن شعبه جنت آباد : 021-44331125

آشنایی با باربری سرو

باربری سرو یکی از اتوبارهای فعال در تهران می باشد.این باربری زیر نظر اتحادیه باربری تهران بوده و سابقه چندین ساله و درخشانی در عرصه حمل و نقل وسایل و اثاث  را دارا می باشد.باربری سرو با بیش از چندین شعبه در سراسر تهران بزرگ اماده ارائه خدمت به صورت شبانه روزی می باشد.این اتوبار با بهره گیری از کادری مجرب و جوان از همان ابتدای بسته بندی و حمل و نقل تا چیدمان آن در مقصد با شما خواهد بود.از ویژگی های این باربری می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱٫دارا بودن انواع ماشین الات سبک و سنگین جهت حمل و نقل

۲٫داشتن کادری جوان و دارای تخصص جهت حمل ونقل

۳٫دارا بودن انبارهای بزرگ و مناسب جهت اسکان موقت  وسایل و اثاث شما

۴٫بیمه کردن وسایل و اثاث شما

۵٫دارا بودن چندین شعبه در سراسر تهران

۶٫ارائه خدمات به صورت شبانه روزی حتی در تعطیلات

۷٫بسته بندی وحمل بار از همان ابتدای کار تا پایان اثاث کشی

 

 

هزینه بابری و حمل اثاث چقدر است؟

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر میزان هزینه ی که می توانید انتظار حمل و نقل اثاث و وسایل خود را داشته باشید تأثیر می گذارد.برای مثال در پایین به چند مورد از این آیتم ها که در میزان هزینه حمل و نقل تاثیر دارد،اشاره می کنیم.

فاصله

تاثیر بسزایی درتعین هزینه برای جابجایی مبلمان،اثاث و وسایل شما خواهد داشت.اگرچه بابری سرو در اکثر نقاط  تهران شعبه دارد و برای پراخت کمترین هزینه، می توانید با شعبه های نزدیک خود تماس بگیرد.اما گاهی ممکن است که شخصی از داخل تهران به خارج از  شهر اثاث و وسایل خود را به باربری بسپارد، در این صورت هزینه بابری متناسب با فاصله و دوری و یا نزدیکی آن براورد می گردد.

اندازه

اندازه اقلام مبلمانی،وسایل و اثاثی که می خواهید جابجا کنید نیز بر قیمت شما تأثیر می گذارد زیرا اقلام بزرگتر به فضای بیشتری یا وسیله نقلیه بزرگتری نیاز دارند.البته باربری سرو دارای انواع ماشین آلات سبک و سنگین می باشد و شما می توانید با توجه به اندازه و حجم بار و سایلتون ،وسیله نقلیه مناسب خودتون رو تعین کنید و در پرداخت  هزینه بیشتر صرفه جویی کنید.

ارزش کالا

اگر اثاثیه  و وسیله ای که ارسال  و جا به جا می شود، گرانقیمت باشد.یا یک وسلیله عتیقه و زینتی باشد، ممکن هنگام حمل و نقل به مراقبت ویژه نیاز داشته باشید. و این امر در هزینه باربری شما تاثیرزیادی  دارد.لازم به ذکر است که بابری سرو دارای کادری مجرب و جوان می باشد و انواع تخصص لازم رادر جهت حمل و نقل  انواع وسایل را دارند.

نحوه بسته بندی وحمل و نقل و ارسال اثاثیه

باربری جنت أباد | سرو بار
باربری جنت أباد | سرو بار

گذاشتن وسایل در جعبه های متناسب

این بسته به عواملی مانند فاصله حمل و نقل و اینکه دقیقاً چه چیزی ارسال می شود، می تواند یک جعبه مقوایی یا جعبه چوبی باشد. اگر اثاث و وسایلی را ارسال می کنید که به خصوص بزرگ و نامنظم است و نمی توانید جعبه مناسبی را پیدا کنید، می توانید با استفاده از ورق های جعبه راه راه بزرگ یکی را ایجاد کنید و آنها را متناسب با ابعاد قطعه خود بسازید. به جای ایجاد گوشه های تا شده تیز، آنها را کمی گرد نگه دارید تا بهتر با مبلمان و وسایل دیگرهماهنگ شوند.

قسمت های جداشدنی مبلمان را بردارید. از جمله مواردی مانند پایه میز و تکیه گاه دست روی صندلی. اگر این اجزای شکننده تر قابل جدا شدن نیستند، آنها را با دقت در فوم یا پوشش حباب دار بپیچید.

مبلمان  و وسایل را با فوم بپیچید

هنگام حمل اثاثیه، از نوار بسته بندی برای محکم کردن بر روی قطعات استفاده کنید.استفاده از نایلون و فوم های مخصوص در باربری سرو باعث می گردد که وسایل شما بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد..

 

شیف کاری،محدوده و ساعات کاری باربری سرو در شعبه جنت آباد

شیف کاری،محدوده و ساعات کاری باربری سرو در سراسر تهران

اتوبار و باربری سرو با بیش از چندین شعبه در سراسر تهران اماده ارائه خدمات در طول شبانه روزی و هفت روز هفته می باشد.همشهریان برای بهرمندی از خدمات سروبار و همچنین اطلاع از شرایط باربری در تمام شعب در سراسر تهران، می توانید با مراجعه به سایت باربری سرو و یا با شماره باربری درزیر تماس حاصل فرمایید.

 

02188591530 02122148020 ۰۲۱۴۴۴۴۴۰۰۷

 

شعبه های باربری سرو که خدمات باربری را انجام می دهند

خدمات انبارداری باربری سرو به صورت گسترده و تقریبا تمام سطح شهر تهران را پوشش می دهد.این اتوبار بزرگ شامل چندین شعبه در سطح شهر تهران است که در زیر به انها اشاره می کنیم:

باربری پونک

باربری جنت آباد

باربری چیتگر

باربری تجریش

باربری نیاوران

باربری سعادت اباد

باربری گیشا

باربری آزادی

باربری ونک

باربری ستارخان

 باربری جردن

باربری مرزداران

 

 

 

 

 

 

4 دیدگاه برای “باربری جنت آباد

  1. محسنی گفته:

    چقد با کیفیت و باتجربه وسایل و اثاثیه منزل رو برامون انتقال دادید.👏👏👌👌
    جا داره از کادر باتحربه باربری جنت آباد سروبار تشکر ویژه کرد🌹🌹🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *